Instructional 2
Bethel 1/Livingston 1-A
Game
09/29 12:00p
iI2 2 - Foley 
I2 3 - Kommer
Bethel 2/Livingston 1-B
Game
09/29 12:00p
iI2 7 - Sheridan 
I2 5 - McKee
Bethel 1/Livingston 1-A
Game
09/29 1:00p
iI2 1 - Esselen  
I2 4 - Lewellen
Bethel 2/Livingston 1-B
Game
09/29 1:00p
iI2 6 - Schwing 
I2 8 - Larkin
Bethel 1/Livingston 1-A
Game
10/06 12:00p
iI2 3 - Kommer 
I2 1 - Esselen
Bethel 2/Livingston 1-B
Game
10/06 12:00p
iI2 4 - Lewellen 
I2 7 - Sheridan
Bethel 1/Livingston 1-A
Game
10/06 1:00p
iI2 8 - Larkin 
I2 2 - Foley
Bethel 2/Livingston 1-B
Game
10/06 1:00p
iI2 5 - McKee 
I2 6 - Schwing
Bethel 1/Livingston 1-A
Game
10/13 12:00p
iI2 7 - Sheridan 
I2 3 - Kommer
Bethel 2/Livingston 1-B
Game
10/13 12:00p
iI2 5 - McKee 
I2 8 - Larkin
Bethel 1/Livingston 1-A
Game
10/13 1:00p
iI2 1 - Esselen  
I2 2 - Foley
Bethel 2/Livingston 1-B
Game
10/13 1:00p
iI2 6 - Schwing 
I2 4 - Lewellen
Instructional 3
Livingston 4
Game
09/29 12:00p
iI3 G4 - South 
I3 G1 - Berling
Livingston 5
Game
09/29 12:00p
iI3 G3 - Horton 
I3 G2 - Grebe
Livingston 6
Game
09/29 1:00p
iI3 B4 - Strong 
I3 B1 - Cushman
Livingston 5
Game
09/29 1:00p
iI3 B3 - Mann 
I3 B2 - Gade
Game
10/06 12:00p
iI3 B3 - Mann 
I3 B1 - Cushman
Livingston 4
Game
10/06 12:00p
iI3 B4 - Strong 
I3 B2 - Gade
Livingston 5
Game
10/06 1:00p
iI3 G3 - Horton 
I3 G1 - Berling
Livingston 6
Game
10/06 1:00p
iI3 G4 - South 
I3 G2 - Grebe
Game
10/13 12:00p
iI3 G2 - Grebe 
I3 G1 - Berling
Livingston 5
Game
10/13 12:00p
iI3 G4 - South 
I3 G3 - Horton
Livingston 4
Game
10/13 1:00p
iI3 B2 - Gade 
I3 B1 - Cushman
Livingston 5
Game
10/13 1:00p
iI3 B4 - Strong 
I3 B3 - Mann
Boys 8U - Boys
McDonald Commons #2
Game
09/29 9:00a
iBoys 8U 4 - Greulich 
MD B8U 5 - Stoddard
Livingston 6
Game
09/29 11:00a
iRD B8U 2 - Covert 
Boys 8U 3 - Leder
Livingston 4
Game
09/29 11:00a
iTP B8U 4 - Arnold 
Boys 8U 5 - Byer
DP Holmes Elementary
Game
09/29 3:00p
iBoys 8U 2 - Liebert 
DP B8U 2 - Moore/Queery
Livingston 6
Game
09/30 1:00p
iTP B8U 2 - Padjen 
Boys 8U 1 - Ruff
McDonald Commons #2
Game
09/30 1:00p
iBoys 8U 4 - Greulich 
MD B8U 2 - Gibson
Livingston 5
Game
09/30 2:30p
iMD B8U 3 - Parker 
Boys 8U 2 - Liebert
TP Drackett 8U
Game
09/30 3:00p
iBoys 8U 3 - Leder 
TP B8U 3 - Gall
Livingston 4
Game
10/06 10:00a
iBoys 8U 3 - Leder 
Boys 8U 4 - Greulich
DP Holmes Elementary
Game
10/06 2:00p
iBoys 8U 5 - Byer  
DP B8U 2 - Moore/Queery
Livingston 6
Game
10/06 3:00p
iTP B8U 5 - Stevens 
Boys 8U 1 - Ruff
Livingston 4
Game
10/06 3:30p
iMRA B8U 4 
Boys 8U 2 - Liebert
Boys 10U - Boys
Livingston 2
Game
09/24 6:30p
iA.S. B10U 1 - Keehn 
Boys 10U 4 - Warfel
St. Vincent Ferrer
Game
09/29 9:00a
iBoys 10U 2 - Holzapfel 
A.S. B10U 1 - Keehn
McDonald Commons #1
Game
09/29 9:00a
iBoys 10U 4 - Warfel 
MD B10U 2 - Dragoo
DP Schuler #3
Game
09/29 10:15a
iBoys 10U 1 - Cahill 
DP B10U 1 - Tanner/Vonderwish
Livingston 3
Game
09/29 10:15a
iEG B10U 1 - Moore 
Boys 10U 3 - Leder
Livingston 2
Game
09/30 1:00p
iDP B10U 2 - Burke/Kemmeter 
Boys 10U 4 - Warfel
TP Drackett 10U
Game
09/30 2:15p
iBoys 10U 2 - Holzapfel 
TP B10U 1 - Williamson
Boys 12U - Boys
Mariemont Bell Tower F2
Game
09/29 9:00a
iBoys 12U 1 - Bennett 
MRA B12U 2
Madeira Middle School #5
Game
09/29 11:00a
iBoys 12U 3 - Smyth 
MD B12U 1 - Miller
Kugler Mill 1
Game
09/29 2:15p
iTP B12U 2 - Stevens 
Boys 12U 4 - Vandemark
Game
09/29 3:30p
iMRA B12U 1 
Boys 12U 2 - Boylan
Madeira Middle School #5
Game
09/30 2:30p
iBoys 12U 2 - Boylan 
MD B12U 1 - Miller
TP Drackett 12U
Game
10/06 9:00a
iBoys 12U 3 - Smyth 
TP B12U 2 - Stevens
Kugler Mill 1
Game
10/06 12:45p
iBoys 12U 2 - Boylan 
Boys 12U 4 - Vandemark
Game
10/06 2:00p
iMD B12U 1 - Miller 
Boys 12U 1 - Bennett
Boys 14U - Boys
Kugler Mill 2
Game
09/26 6:00p
iMonfort Heights 
Boys 14U 2 - Sheridan
Game
09/29 10:00a
iKings 
Boys 14U 1 - Cobb
Game
09/29 11:30a
iGreenhills 
Boys 14U 2 - Sheridan
Game
09/30 3:00p
iLittle Miami 
Boys 14U 1 - Cobb
Girls 8U - Girls
Livingston 4
Game
09/29 9:00a
iGirls 8U 6 - Sacks 
Girls 8U 4 - Henz
Livingston 5
Game
09/29 9:30a
iTP G8U 2 - Satterwhite 
Girls 8U 2 - Drost
Livingston 6
Game
09/29 10:00a
iMRA G8U 1 
Girls 8U 1 - Davit
Livingston 4
Game
09/29 10:00a
iMD G8U 1 - Creedon 
Girls 8U 5 - Mikula
Livingston 5
Game
09/29 10:30a
iRD G8U 1 - Vossler 
Girls 8U 3 - Grebe
Clepper Park 8U
Game
09/30 1:00p
iGirls 8U 1 - Davit 
EG G8U 2 - Grevas
Livingston 6
Game
09/30 2:00p
iGirls 8U 5 - Mikula 
Girls 8U 2 - Drost
McDonald Commons #3
Game
09/30 2:00p
iGirls 8U 6 - Sacks 
MD G8U 3 - Frazier
Clepper Park 8U
Game
10/06 9:00a
iGirls 8U 3 - Grebe 
EG G8U 1 - June
Livingston 4
Game
10/06 9:00a
iTP G8U 1 - Deeter 
Girls 8U 6 - Sacks
Livingston 5
Game
10/06 11:00a
iMD G8U 1 - Creedon 
Girls 8U 1 - Davit
Livingston 6
Game
10/06 2:00p
iTP G8U 2 - Satterwhite 
Girls 8U 5 - Mikula
Reading Haffey 8U
Game
10/06 2:00p
iGirls 8U 2 - Drost 
RD G8U 2 - Brown
Game
10/06 4:00p
iGirls 8U 4 - Henz 
RD G8U 1 - Vossler
Girls 10U - Girls
McDonald Commons #1
Game
09/24 7:00p
iGirls 10U 2 - Winks 
MD G10U 2 - Graves
Livingston 3
Game
09/29 9:00a
iDP G10U 1 - Novak 
Girls 10U 1 - Grant
McDonald Commons #1
Game
09/29 11:30a
iGirls 10U 2 - Winks 
MD G10U 4 - Deininger
Game
09/30 2:45p
iGirls 10U 1 - Grant 
MD G10U 1 - Tinsler
Girls 12U - Girls
Kugler Mill 1
Game
09/29 1:00p
iGirls 12U 1 - Burger 
Girls 12U 2 - Rammacher
Clepper Park 12U
Game
09/30 1:00p
iGirls 12U 2 - Rammacher 
EG G12U 1 - Howard
Madeira Middle School #5
Game
09/30 1:00p
iGirls 12U 1 - Burger 
MD G12U 1 - Max
Kugler Mill 1
Game
10/06 11:30a
iMRA G12U 1 
Girls 12U 1 - Burger
Girls 14U Girls
Kugler Mill 2
Game
09/25 6:00p
iWCSC 
Girls 14U 1 - Josche
Dravo
Game
09/29 2:00p
iGirls 14U 1 - Josche 
Monfort Heights
LSO - Yankee #14
Game
10/02 6:00p
iGirls 14U 1 - Josche 
LSO